Par mums

Lietu kārtība jūsu izaugsmei

Image
Uzņēmuma veiksmīgu attīstību nosaka daudz un dažādi faktori, visam jāstrādā nevainojami kā vienotam un perfektam mehānismam, kur katrs zobratiņš veic savu īpašo lomu kopējā uzņēmuma izaugsmē. Bieži vien grāmatvedības sfēra tiek atstāta novārtā un regulārie darbi tiek veikti pēdējā brīdī, stresa apstākļos, ne pārāk efektīvi un pārdomāti, kaut gan tieši šīs sfēras uzmanīšana un gudra sakārtošana, uzņēmuma izaugsmi varētu veicināt teju uzreiz.

“Grāmatvedība biznesam” misija ir padarīt katra uzņēmuma grāmatvedības procesus pārskatāmus un efektīvus, sakārtot finanšu dokumentāciju tā, lai klientam būtu nepārtraukta kārtības un drošības sajūta, ka viss ir izdarīts laikā un ir kārtībā. Pie tam nesaprotamās lietas mēs izskaidrosim saprotamā valodā, sniedzot nepārtrauktu atbalstu uzņēmuma ceļā uz jaunām virsotnēm.

Mūsu vērtības
Risinājumi attīstībai
 – grāmatvedības procesus vadām tā, lai tie veicinātu uzņēmuma izaugsmi.


Profesionāls atbalsts
– darbus veicam laikā, izskaidrojam nesaprotamo. Atbrīvojam uzņēmuma vadītāja laiku un spēkus darbībām, kas veicina uzņēmuma attīstību.


Pārskatāmi un caurspīdīgi lēmumi
 
– meklējam efektīvākos risinājumus katra uzņēmuma finanšu sfēras sakārtošanai atbilstoši likumdošanai.

Mūsu vērtības

Risinājumi attīstībai – grāmatvedības procesus vadām tā, lai tie veicinātu uzņēmuma izaugsmi.
Profesionāls atbalsts– darbus veicam laikā, izskaidrojam nesaprotamo.  Atbrīvojam uzņēmuma vadītāja laiku un spēkus darbībām, kas veicina uzņēmuma attīstību.
Pārskatāmi un caurspīdīgi lēmumi – meklējam efektīvākos risinājumus katra uzņēmuma finanšu sfēras sakārtošanai atbilstoši likumdošanai.

Komanda

Image

Linda Miezīte

Uzņēmuma dibinātāja, vadītāja un galvenais virzītājspēks. Zināšanas un praktisko pieredzi grāmatvedības uzskaitē maziem un vidējiem uzņēmumiem, biedrībām, individuālajiem komersantiem un pašnodarbinātām personām uzkrājusi jau kopš 2000. gada. Šobrīd ir SIA “Grāmatvedība biznesam” valdes priekšsēdētāja, pati praktizē kā konsultante, arī kā pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības, finanšu un juridiskajos jautājumos.
Lindai ir Biznesa augstskolā “Turība” iegūta augstākā profesionālā izglītība biznesa vadībā, kā arī pirmā līmeņa augstākā izglītība jurista palīga kvalifikācijā. Tāpat Linda ir diplomēta Lielbritānijas IAB 3 līmeņa kvalifikācijas grāmatvede, 4 līmeņa finanšu grāmatvede ar pieredzi starptautiskajos standartos. Pasniedzējas darbā Lindai palīdz arī pedagoģiskā izglītība.
Ikdienā Linda rūpējas par uzņēmuma attīstību, pati konsultē klientus, kā arī atbalsta savu komandu sarežģītu grāmatvedības, finanšu un juridisko jautājumu risināšanā. Kā klienti, tā arī komanda Lindā saskata uzticamu padomdevēju un enerģisku jaunu ceļu gājēju arvien efektīvāku risinājumu meklēšanā.
Linda ir valdes locekle Labdarības projektu atbalsta centrā, kur risina bērnu nometņu un integrācijas jautājumus. Darbojas arī kā konsultante Latvijas Darba devēju konfederācijas mazo un vidējo uzņēmēju platformā, kā arī piedalās nodokļu un uzņēmējdarbības normatīvo aktu izstrādes darba grupās.
Image

Maira Lazdiņa

Galvenā grāmatvede un uzņēmuma vadītājas labā roka. Mairai ir augstākā profesionālā izglītība finanšu speciālista kvalifikācijā, ko grāmatvedības nozarē viņa izmanto jau vairāk nekā 13 gadus. Kā klienti, tā arī komandas biedri visaugstāk vērtē viņas striktās prasības pret dokumentu un pārskatu kvalitāti, kam Maira cītīgi seko gan savā, gan visa uzņēmuma darbā. Brīvajā laikā Maira rada skaistus rokdarbus, ada un tamborē.
Image

Rita Martinova

Diplomēta grāmatvede ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi savā specialitātē. Klientu mīlēta un atzīta, pateicoties izcili rūpīgajai attieksmei pret katru niansi, kas grāmatvedībā ir svarīgākais darba kvalitātes kritērijs. Brīvajā laikā daudz ceļo un, iepazīstot pasauli, gūst jaunas idejas, kas atspoguļojas arī viņas darbā - atvērtībā pret jauniem un vienmēr labākiem risinājumiem.

SIA "Grāmatvedība biznesam"

Ieeja no Pērses ielas 9/11,

Rekvizīti:
Nosaukums: SIA "Grāmatvedība biznesam"
Reģ. Nr. 40003800118
Juridiskā adrese: Blaumaņa iela 38/40-1, Rīga, LV-1011 
Banka: AS Luminor Banka
SWIFT. RIKOLV2X
Konta Nr: LV07RIKO0002013150201

Rekvizīti:
"Finanšu kompānija Mensarius" SIA  
Reģ. Nr. 40203240014,            
Blaumaņa iela 38/40-1, Rīga, LV-1011
tāl.29715835
Citadele banka AS       
Konts:  LV15PARX0023163830001Privātuma politika

Visas tiesības aizsargātas